Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec
IMGW-PIB OSTRZEGA: BURZE/1 wielkopolskie/grodziski od 12:00/25.04 do 19:00/25.04.2024 deszcz 20 mm, porywy 75 km/h.

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kamieniec - Sepno 2016

Towarzystwo Sportowe Gminy Kamieniec zorganizowało w dniu 3 maja 2016r. na boisku w Sepnie turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Kamieniec. Do zawodów zgłosiło się 7 zespołów: Wolkowo, Parzęczewo, Konojad, OSP Karczewo, Sepno „Stars” „Orlik” Sepno oraz TSG Kamieniec. Eliminacje przeprowadzono w dwóch grupach, system „każdy z każdym”. Z każdej grupy, do II rundy, awansowały po dwa najlepsze zespoły:

Gr. A – „Orlik” Sepno i Konojad,

GR. B – TSG Kamieniec i OSP Karczewo.

W II rundzie „Orlik” Sepno zwyciężył z OSP Karczewo (1:0), natomiast TSG Kamieniec pokonał Konojad (2:0). W meczu o 3 miejsce OSP Karczewo pokonało Konojad (1:0). W finale „Orlik” Sepno wygrał walkowerem z TSG Kamieniec. Przed finałem seniorów został rozegrany mecz trampkarzy, w którym TSG Kamieniec pokonało Konojad 3:2.

Za zajęcie I miejsca, dla zespołu „Orlik” Sepno został ufundowany puchar Wójta Gminy oraz bon wartości 400 zł na zakup sprzętu sportowego, za zajęcie II miejsca ufundowano dla TSG Kamieniec bon wartości 300 zł, oraz dla zespołu OSP Karczewo za III miejsce bon wartości 200 zł.

Wszystkie drużyny biorące udział w turniejach otrzymały pamiątkowe dyplomy.