Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta

1 maja 2012 r. w Kamieńcu odbył się po raz kolejny zorganizowany przez Towarzystwo Sportowe Gminy Kamieniec Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Kamieniec. Zgłosiło się do niego 6 drużyn. Mecze rozgrywane były w 11 osobowych składach i trwały 2x po 18 minut. Spotkania odbywały się w dwóch grupach systemem „każdy z każdym”. W grupie „A” znalazły się następujące drużyny: Kotusz, Sepno, „Pieczarka Szymański”, natomiast w grupie „B” grały: „Grześ-Dach” Kamieniec oraz  „Promil” Parzęczewo .

Drużyny, które zajęły drugie miejsca w swoich grupach rozegrały mecz o trzecie miejsce, zwycięzcy poszczególnych grup zagrali w finale. W „finale pocieszenia” drużyna Sepna wygrała z „Promilem” Parzęczewo i  dzięki temu zajęła najniższe miejsce na podium. W finale zawodów naprzeciw siebie stanęły drużyny „Pieczarka Szymański” oraz „Grześ-Dach” Kamieniec. W regulaminowym czasie padł wynik bezbramkowy. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Te lepiej wykonywali zawodnicy „Grześ-Dach” Kamieniec i to oni mogli się cieszyć z końcowego tryumfu.

Ostateczne wyniki turnieju są następujące:

I miejsce „Grześ-Dach” Kamieniec – puchar Wójta Gminy Kamieniec

II miejsce „Pieczarka Szymański” – puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kamieniec

III miejsce Sepno – puchar Prezesa Towarzystwa Sportowego Gminy Kamieniec

Zawodnikom dziękujemy za zainteresowanie i udział w turnieju, a wszystkim kibicom za gorący doping.