Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec

Turniej Piłki Nożnej 3 maja 2009r.

Dnia 3 maja 2009 r. w godzinach od 8:30 do 14:00, na stadionie sportowym im. Józefa Kopaczewskiego w Kamieńcu, odbył się zorganizowany przez Towarzystwo Sportowe Gminy Kamieniec, Turniej Piłki Nożnej.

Do zawodów zgłosiło się 9 zespołów. Rozgrywki podzielone były na II rundy, które rozegrane zostały „systemem pucharowym”. Po zakończeniu II rundy wyłonione zostały 3 zespoły, które awansowały do finału. W finale drużyny rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Wyniki końcowe turnieju przedstawiają się następująco:

• I miejsce – KAMIENIEC – nagrodą był puchar Wójta Gminy oraz bon wartości 300 zł
  • II miejsce – SEPNO – nagroda to puchar Przewodniczącego Rady Gminy oraz bon wartości 200 zł
  • III miejsce – KONOJAD – za zajęcie tego miejsca drużyna otrzymała puchar Prezesa Towarzystwa Sportowego Gminy Kamieniec oraz bon wartości 100 zł
  • IV miejsce ex aequo zajęły drużyny UJAZD oraz OSP ŁĘKI WIELKIE
  • VI miejsce także ex aequo zajęły drużyny z PARZĘCZEWA, WILANOWA, SZCZEPOWIC oraz drużyna „WIRTUOZI” KARCZEWO.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Zespołom oraz kibicującym fanom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach.