Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec

Gminny Turniej Piłki Ręcznej o puchar Wójta Gminy Kamieniec.

W  niedzielę, 14 października  2018 r.  Towarzystwo  Sportowe  Gminy  Kamieniec zorganizowało Gminny  Turniej  Piłki  Ręcznej  o  puchar  Wójta  Gminy Kamieniec.

W zawodach  uczestniczyły  trzy  zespoły. Turniej  został przeprowadzony w  sali  gimnastycznej  SP  Konojad. W  inauguracyjnym meczu  turnieju  drużyna  z  Sepna  rozgromiła Szczepowice  16:0. W  drugim  pojedynku  „Żubry”  Konojad również  pokonały  wysoko  zespół ze  Szczepowic  20:3 .

W  meczu  finałowym po  bardzo  wyrównanej i  zaciętej  grze szczypiorniści z  Sepna  pokonali  „Żubry”  Konojad 9:7 .

Drużyna  z  Sepna po  raz  trzeci z rzędu zdobyła  puchar  Wójta  Gminy  Kamieniec, który  wręczył  tegorocznym  mistrzom radny  Gminy  p. Kazimierz  Breś. Drugie  miejsce przypadło w  udziale gospodarzom - zespołowi  z  Konojadu. Z  kolei  trzecie  miejsce zajął  zespół ze  Szczepowic.

Wszystkie  drużyny  otrzymały  bony  na  zakup  sprzętu  sportowego oraz  pamiątkowe dyplomy.

Prezes  TSGK   Stefan  Strażyński podziękował wszystkim zawodnikom  za  udział i  sportową  walkę  w  turnieju.