Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec

TURNIEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY KAMIENIEC
Dodano: 2020-09-23

W dniu 19. 09.2020 r odbył się kolejny turniej GSP. Tym razem po raz pierwszy w historii naszego klubu zagościliśmy w Kamieńcu. Piękna pogoda oraz super przygotowane boisko, na pewno spowodowały, że było to piłkarskie święto dla naszych zawodników. Swoja obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Kamieniec- pan Piotr Halasz, który ciepłymi i mądrymi słowami przywitał wszystkich uczestników....   Czytaj więcej ...


Transmisje z Sesji Rady Gminy Kamieniec
Płatność kartą
Adoptuj psa
System infromacji przestrzennej
nowy baner
Monitoring jakości powietrza
Gminny zakład komunalny
Mikroporady