Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec

Komunikat Gminnego Komisarza Spisowego
Dodano: 2020-11-20

Drodzy Mieszkańcy Gminy Kamieniec,

Tylko do końca listopada potrwa Powszechny Spis Rolny. To dla naszej Gminy bardzo ważne badanie – dzięki danym zebranym w spisie będziemy mieć wiedzę, ilu mamy rolników, jakie są ich potrzeby i jak możemy im pomagać. Bardzo liczę na to, że każdy użytkownik gospodarstwa rolnego mieszkający w naszej gminie podejdzie do tego obowiązku poważnie i spisze swoje gospodarstwo rolne.

Apeluję po raz kolejny, dlatego, że jeśli w spisie nie weźmie udziału każda osoba do tego zobowiązana, dane nie będą dostatecznie miarodajne. Sami przyznacie, że nie da się prowadzić skutecznych działań skierowanych do rolników, jeśli nie mamy o nich dostatecznej wiedzy. Warto również odwiedzić stronę internetową Głównego Urzędu Statystycznego www.spisrolny.gov.pl, aby dowiedzieć się m.in. o organizowanych konkursach dla osób biorących udział w samospisie i nie tylko.

Wśród naszych mieszkańców są zapewne osoby, które zastanawiają się, czy podlegają obowiązkowi spisowemu. W razie jakichkolwiek pytań związanych z Powszechnym Spisem Rolnym  zachęcam do kontaktu z infolinią spisową, gdzie uzyskacie Państwo wszelkie informacje. Infolinia działa pod numerami telefonów: 22 279 99 99 lub 22 666 66 62.

Przypominam również o punkcie przygotowanym do samospisu internetowego w Urzędzie Gminy Kamieniec. Jeżeli Państwo wyrazilibyście chęć dokonania samospisu w siedzibie Urzędu Gminy, proszę o wcześniejszy kontakt z  pracownikiem przez domofon lub telefonicznie – 61 44 23 388, 61 44 30 027, 61 44 30 028 – centrala.

Dla naszej Gminy liczy się każdy wypełniony formularz.

 

Z poważaniem

Gminny Komisarz Spisowy

Wójt Gminy Kamieniec

/-/ Piotr Halasz


Transmisje z Sesji Rady Gminy Kamieniec
Płatność kartą
Adoptuj psa
System infromacji przestrzennej
nowy baner
Monitoring jakości powietrza
Gminny zakład komunalny
Mikroporady