Kontynuuj Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
Kamieniec
logo-mobileGmina Kamieniec

Kamizelki odblaskowe dla przedszkolaków z terenu naszej Gminy
Dodano: 2023-09-15

        Dzięki uprzejmości firmy G.EN. Operator Sp. z o.o. przedszkolaki uczęszczające do placówek wychowania przedszkolnego z terenu naszej Gminy będą lepiej widoczne podczas spacerów, a zatem i bezpieczniejsze. Przedstawiciele przedsiębiorstwa G.EN. Operator Sp. z o.o. Pani Marta Mąkosa-Bilenda oraz Pan Piotr Jakubowicz w dniu 14 września 2023 roku przekazali nieodpłatnie na ręce Wójta Gminy Kamieniec Pana Piotra Halasza 300 sztuk kamizelek odblaskowych, które trafią do placówek wychowania przedszkolnego z terenu Gminy Kamieniec. Pan Wójt serdecznie podziękował Darczyńcom za uwzględnienie w działalności Spółki sfery społecznie odpowiedzialnego biznesu.


Transmisje z Sesji Rady Gminy Kamieniec
Płatność kartą
Adoptuj psa
System infromacji przestrzennej
nowy baner
Monitoring jakości powietrza
Gminny zakład komunalny
Mikroporady